Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Innowacje/projekty/akcje

Projekty, konkursy i akcje realizowane w SP nr 51 w roku szkolnym 2022/2023

 

L.p.

Nazwa projektu

Nauczyciel odpowiedzialny

Dla kogo dedykowany (klasa)

1.

Pomorski Program Edukacji Morskiej

Sylwia Cimiengo

Wszystkie klasy

2.

„Już od dawna o tym marzę, żeby dzielnym być żeglarzem” - konkurs plastyczny

Sylwia Cimiengo

Wszystkie klasy

3.

Mały miś w świecie wielkiej literatury

Sylwia Cimiengo

0P

4.

Ogólnopolski projekt „English Special Days”

Magdalena Kubiak

1a

5.

Pomorskie Żagle Wiedzy

Sylwia Cimiengo

Olga Labudda

Zofia Granos

5a, 5b, 4c, 8a

6.

Warsztaty edukacji filmowej

Janusz Żurawski

Ewa Kurasz

1b

7.

Dzień Wymiany - stoły barterowe (wymiana bezgotówkowa).

Ewa Kurasz

Wszystkie klasy

8.

Konkurs plastyczny „Jesienny pejzaż”

Ewa Kurasz

Paulina Matys

 

 Klasy 0-3

9.

Projekt „Mali architekci, inżynierowie”

Ewa Kurasz

1b

10.

Projekt „Mali badacze - doświadczenia i eksperymenty”

Paulina Matys

1b

11.

Konkurs „Mój pomysł na komiks”

Ewa Kurasz

PaulinaMatys

Wszystkie klasy

12.

Szkolny konkurs matematyczny dla klas pierwszych

Ewa Kurasz

Magdalena Kubiak

Zofia Granos

Izabela Meller

1a, 1b, 1c

13.

Szkolny konkurs polonistyczny dla klas pierwszych

Magdalena Kubiak

Zofia Granos

Ewa Kurasz

Izabela Meller

1a, 1b, 1c

14.

 

Szkolny konkurs przyrodniczy dla klas pierwszych

Zofia Granos

Ewa Kurasz

Magdalena Kubiak

Izabela Meller

1a, 1b, 1c

15.

Jak bezpiecznie poruszać się rowerem po mieście - warsztaty

Krzysztof Niedźwiedź

4-8

16.

Poznajmy rugby - warsztaty, zajęcia, wyjścia

Krzysztof Niedźwiedź

Liliana Wanta

4-6

17.

Karta rowerowa

Krzysztof Niedźwiedź

Danuta Rynkiewicz

4-8

18.

Szkolne Koło Turystyczne

Krzysztof Niedźwiedź

1-8

19.

Świat morskich stworzeń - wielkoformatowe prace plastyczne

Nauczyciele świetlicy

0-3

20.

Egzamin „Delf”

Agnieszka Ossowska

8a

21.

InstaLogik - konkurs matematyczno-informatyczny

Olga Labudda

4-8

22.

Szkolny turniej gry w warcaby

Liliana Wanta

1-3

23.

Wielki Maraton Czytelniczy

Anna Mytkowska

Janusz Żurawski

2-8

24.

"Projektujemy minidom" - konkurs dla młodych dekoratorów wnętrz

Nauczyciele świetlicy

0-3

25.

Międzyświetlicowy konkurs plastyczny „Moje oczy widzą coś pięknego”

Nauczyciele świetlicy

0-3

26.

Akcja pocztówka „Poznaj swój kraj”

Nauczyciele świetlicy

0-3

27.

Projekt „Fonolandia” - Fundacja Dbam o mój z@sięg

Agata Sosnowska

3a

28.

Projekt „Przyroda z klasą” - Fundacja Uniwersytet Dzieci

Agata Sosnowska

3a

29.

Projekt SUPERBOHATERKI - Fundacja Kosmos dla Dziewczynek

Agata Sosnowska

3a

30.

„Mistrz tabliczki mnożenia” - konkurs matematyczny dla klas drugich

Alicja Wodecka

2a, 2b

31.

„Witaj wiosno” - konkurs recytatorski dla klas 0-3

Alicja Wodecka

Agnieszka Ossowska

0-3

32.

Akcja „Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę” - pomoc zwierzętom ze schroniska w Ciapkowie

Agnieszka Ossowska

Alicja Wodecka

0-8

33.

„Drużyna Sir Petera” ogólnopolski program edukacyjny jak dbać o naszą planetę.

Alicja Wodecka

2a

Data dodania: 2021-04-21 17:31:59
Data edycji: 2022-09-21 21:08:12
Ilość wyświetleń: 205

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Zobacz

Nasi Partnerzy

Motto
naszej
szkoły

Dziecko chce i potrafi się samodzielnie uczyć, jeżeli tylko stworzy się mu warunki sprzyjające rozwojowi

Celestyn Freinet
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej