Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 51 w Gdyni

ul. Słowackiego 53

81-392 Gdynia

tel./fax: (58) 621-72-24, kom. 725269935

e-mail: sekretariat@sp51.edu.gdynia.pl               

NIP: 586-23-21-638

REGON: 367992336

 

Dyrektor szkoły przyjmuje interesantów w każdą środę, w godz. 15.00 - 16.00 (proszę umawiać się telefonicznie)

Wicedyrektor szkoły przyjmuje interesantów w każdy czwartek, w godz. 15.00 - 16.00  (proszę umawiać się telefonicznie)

dyrektor szkoły: dyrektor@sp51.edu.gdynia.pl

 

Adresy poczty elektronicznej nauczycieli SP 51 w Gdyni (aktualizacja 29.03.2022)

# Nazwisko i imię Adres poczty elektronicznej
1. Antczak-Sokołowska Joanna joanna.antczak-sokolowska@sp51gdynia.onmicrosoft.com 
2. Bencer Bożena bozena.bencer@sp51gdynia.onmicrosoft.com
3. Cempa Bogumiła b.cempa@gmail.com
4. Cimiengo Sylwia

zerowka19_20sp51@interia.pl

sylwia.cimiengo@sp51gdynia.onmicrosoft.com

5. Czubak Arleta

arleta-czubak@wp.pl

arleta.czubak@sp51gdynia.onmicrosoft.com

6. Duda-Szafranek Anna  
7. Duszyńska Anna anna.duszynska@yahoo.de
8. Frącek Małgorzata

malgorzata.fracek@sp51.gdynia.pl

malgorzata.fracek@sp51gdynia.onmicrosoft.com

9. Gawron Joanna

joanna.gawron@sp51.gdynia.pl

joanna.gawron@sp51gdynia.onmicrosoft.com

10. Godlewska Grażyna

grazynagodlewska1@wp.pl

grazyna.godlewska@sp51gdynia.onmicrosoft.com 

11. Granos Zofia zofia.granos@sp51gdynia.onmicrosoft.com 
12. Guzik Aleksandra aleksandramariaguzik@gmail.com
13. Hrubiszewski Adam adam.hrubiszewski1986@gmail.com
14. Jankowska Alicja

alicja.jankowska@sp51.gdynia.pl

alicja.jankowska@sp51gdynia.onmicrosoft.com

15. Kalinowska Marta marta.kalinowska@sp51gdynia.onmicrosoft.com
16. Konkiel Joanna (pedagog szkolny) joanna.konkiel@sp51.gdynia.pl 
17. Kowalewska Katarzyna

kksp51@wp.pl

katarzyna.kowalewska@sp51gdynia.onmicrosoft.com
18. Kubiak Magdalena

magdalenakubiak.sp51@gmail.com

magdalena.kubiak@sp51gdynia.onmicrosoft.com

19. Kurasz Ewa

ewakurasz9@wp.pl 

ewa.kurasz@sp51gdynia.onmicrosoft.com

20. Labudda Olga (wicedyrektor szkoły)

olga.labudda@sp51gdynia.onmicrosoft.com

21. Lewandowska Lucyna

lu.lewandowska@gmail.com

lucyna.lewandowska@sp51gdynia.onmicrosoft.com

22. Maliszewska Danuta (dyrektor szkoły) danuta.maliszewska@sp51.gdynia.pl
dyrektor@sp51.edu.gdynia.pl
23. Misiak-Krasicka Anna anna.krasicka@op.pl
24. Mytkowska Anna anna.mytkowska@sp51gdynia.onmicrosoft.com 
25. Necel Magdalena magdalena.necel@sp51gdynia.onmicrosoft.com
26. Niedźwiedź Krzysztof

krzysztof.niedzwiedz@sp51.gdynia.pl

krzysztof.niedzwiedz@sp51gdynia.onmicrosoft.com

27. Nosewicz Martyna martyna.nosewicz@sp51gdynia.onmicrosoft.com 
28. Ossowska Agnieszka

capricorne99@wp.pl

agnieszka.ossowska@sp51gdynia.onmicrosoft.com

29. Romanowska Karolina karolina.romanowska@sp51gdynia.onmicrosoft.com
30. Rynkiewicz Danuta

danuta.rynkiewicz@sp51.gdynia.pl

danuta.rynkiewicz@sp51gdynia.onmicrosoft.com

31. Sosnowska Agata

wych.sp51gdynia@gmail.com

agata.sosnowska@sp51gdynia.onmicrosoft.com

32. Szmytkowska-Michałek Karolina karolina.szmytkowska@sp51gdynia.onmicrosoft.com
33. Wanta Liliana

liliana.wanta@wp.eu 

liliana.wanta@sp51gdynia.onmicrosoft.com

34. Wodecka Alicja

alicjawodecka@op.pl

alicja.wodecka@sp51gdynia.onmicrosoft.com 

35. Wołosewicz Paweł

pawel.wolosewicz@sp51.gdynia.pl 

pawel.wolosewicz@sp51gdynia.onmicrosoft.com

36. Żurawski Janusz bigi11@o2.pl
37. Matys Paulina paulina.matys@sp51.gdynia.pl
38. Kałwak Joanna joanna.kalwak9@interia.pl
39. Miezianko-Pieper Ewa ezolnieruk@gmail.com
Data dodania: 2021-01-01 09:00:00
Data edycji: 2022-03-29 08:43:20
Ilość wyświetleń: 1073

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Zobacz

Nasi Partnerzy

Motto
naszej
szkoły

Dziecko chce i potrafi się samodzielnie uczyć, jeżeli tylko stworzy się mu warunki sprzyjające rozwojowi

Celestyn Freinet
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej