Czcionka:

Kontrast:

Organizacja pracy szkoły od 19 kwietnia 2021r.

W organizacji SP51 obowiązują zasady wprowadzone 1 września 2020r. związane z bezpieczeństwem uczniów przebywających w szkole (aktualizacja 18 stycznia 2021r.).

Zajęcia oddziału przedszkolnego odbywają się w szkole. Opieka świetlicowa 7.00 – 17.00.

Obiady dla uczniów przebywających w szkole – proszę uzgodnić telefonicznie.

Nauczanie w klasach I – VII odbywa się w trybie nauki zdalnej z wyłączeniem treningów w oddziałach sportowych (2c,7a, 7b):

1. Lekcje odbywają się na platformie TEAMS (Office 365) wg tygodniowego rozkładu zajęć, który obowiązuje w szkole.
  2. Nauczyciele prowadzą zajęcia z uwzględnieniem czasu pracy dziecka przed ekranem komputera (wydłużone przerwy, przerwy śródlekcyjne).
  3. Poszczególne zajęcia w trybie zdalnym będą pojawiały się w kalendarzu TEAMS.
  4. Podczas zajęć nauczyciele będą odnotowywali frekwencję.
  5. Uczniowie uczestniczący w zajęciach mają obowiązek nawiązywać kontakt z nauczycielem.
  6. Treningi uczniów oddziałów sportowych na basenie odbywają się wg obowiązującego planu. Uczniowie spotykają się z trenerami przed obiektem, a po zajęciach sportowych udają się do miejsca zamieszkania celem kontynuowania lekcji w trybie zdalnym. Szczegółowe ustalenia bezpośrednio z trenerami.
  7. Treningi w klasie 2c odbywają się codziennie w godzinach 16.00 – 17.00.
  8. Pedagog i psycholog pracują stacjonarnie i zdalnie, w zależności od potrzeb. Godziny pracy bez zmian.
  9. Biblioteka szkolna wypożycza książki po umówieniu się z uczniem poprzez platformę TEAMS w godzinach pracy 9.00 – 13.00.
Data dodania: 2021-04-16 20:19:04
Data edycji: 2021-04-21 20:19:54

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!

naszej
szkoły

Dziecko chce i potrafi się samodzielnie uczyć, jeżeli tylko stworzy się mu warunki sprzyjające rozwojowi

Celestyn Freinet