Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Zajęcia pozalekcyjne

W naszej szkole możesz pod okiem wykwalifikowanej kadry rozwijać swoje zainteresowania uczestnicząc w licznych zajęciach pozalekcyjnych. Jeżeli nie odnajdujesz na liście interesujących Cię zajęć, zgłoś swoją propozycję na najbliższym zebraniu Samorządu Uczniowskiego.

 

Zajęcia pozalekcyjne 2023/2024

 

Imię i nazwisko prowadzącego

Nazwa zajęć

Do kogo adresowane

Termin zajęć

Alicja Wodecka

zajęcia logopedyczne

Klasy 0-3 oraz dla dzieci starszych z orzeczeniem

poniedziałek 11.30-15.30

środa 8.00-8.55, 9.40-10-40, 13.35-15.35

Olga Labudda dodatkowa matematyka 6a piątek 12.50-13.35

Zofia Granos

koło turystyczne

2c

środa 8.00-8.45

Ewa Kurasz

koło matematyczne z elementami ekonomii

2b

piątek 8.00-8.45

Magdalena Kubiak

koło językowe - język angielski

2a

poniedziałek 10.45-11.30

Martyna Nosewicz

gimnastyka korekcyjno-kompensacyjna

klasy 1-3

środa 13.35

czwartek 10.45, 11.50

Krzysztof Niedźwiedź

gimnastyka korekcyjno-kompensacyjna

klasy 1-3

wtorek 13.35

środa 13.35

Agnieszka Ossowska

koło językowe - język francuski

"0"

poniedziałek 9.50

Agnieszka Ossowska

koło językowe - język francuski

klasa 3b

czwartek

Sylwia Cimiengo

podstawy języka migowego

"0"

czwartek 10.45-11.30

Liliana Wanta

planszówkomania

 

środa 13.00

Katarzyna Kowalewska

koło matematyczne

7a piątek 7.20-7.55
Agnieszka Ossowska koło językowe - język francuski (przygotowanie do egzaminu DELF) 6b piątek lub środa 7.20

Lucyna Lewandowska

koło biologiczne/geograficzne

kółko przyrodnicze

5a

5c

5a środa 13.50-14.35

5c poniedziałek 13.50-14.35

Grażyna Godlewska dodatkowa matematyka "0"  

Karolina Szmytkowska-Michałek

kreatywnie na codzień - zajęcia plastyczno-techniczne

3a

wtorek 11.50-13.35

Małgorzata Muchowska

koło matematyczne

zajęcia wyrównawcze

5b

6

                                                                                wtorek 11.50-12.35

czwartek 8.00-8.45

 

Krzysztof Niedźwiedź

SKS

4-7

wtorek 14.30

czwartek 14.30

Liliana Wanta

SKS

1-3

poniedziałek 13.30

piątek 14.00

Liliana Wanta

Krzysztof Niedźwiedź

rugby TAG

4-6

środa 13.35

Anna Misiak-Krasicka Młode Talenty - indywidualne i grupowe zajęcia plastyczne 1-3 w godzinach pracy świetlicy

Paulina Wruk

koło matematyczne

1b

piątek 9.50-10.35

 

Data dodania: 2023-09-27 11:08:05
Data edycji: 2023-12-07 14:06:25
Ilość wyświetleń: 3739

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Zobacz

Nasi Partnerzy

Motto
naszej
szkoły

Dziecko chce i potrafi się samodzielnie uczyć, jeżeli tylko stworzy się mu warunki sprzyjające rozwojowi

Celestyn Freinet
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej