Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Zajęcia pozalekcyjne

W naszej szkole możesz pod okiem wykwalifikowanej kadry rozwijać swoje zainteresowania uczestnicząc w licznych zajęciach pozalekcyjnych. Jeżeli nie odnajdujesz na liście interesujących Cię zajęć, zgłoś swoją propozycję na najbliższym zebraniu Samorządu Uczniowskiego.

 

Zajęcia pozalekcyjne 2022/2023

 

Imię i nazwisko prowadzącego

Nazwa zajęć

Do kogo adresowane

Termin zajęć

Alicja Wodecka

zajęcia logopedyczne

0, 1a, 1b, 1c, 2a, 2b, 3a, 3b

wtorek 8.00 - 10.35

środa 8.55 - 9.40

11.50-13.35

czwartek 10.45 - 12.35

Ewa Miezianko-Pieper

"Aktywni Błękitni"

0-8

zajęcia świetlicowe

Zofia Granos

koło turystyczne

1c

wtorek 8:55-9:40

Ewa Kurasz

koło matematyczne z elementami ekonomii

1b

środa 12.35 - 13.35

Ewa Kurasz

koło matematyczno-przyrodnicze

2b

2a

poniedziałek 12.50 - 13.35

wtorek 9.50 -10.35

Janusz Żurawski

Ewa Kurasz

warsztaty multimedialne

1b

ferie zimowe 2023

Magdalena Kubiak

koło językowe - język angielski

1a

piątek 8.55 - 9.40

Martyna Nosewicz

gimnastyka korekcyjna

klasy 1-3

czwartek 12.50 - 13.35

czwartek 13.45 - 14.30

Krzysztof Niedźwiedź

gimnastyka korekcyjna

klasy 1-3

poniedziałek 12.50

środa 12.50

Agata Sosnowska

zajęcia korekcyjno- kompensacyjne

klasy 1-6

poniedziałek 12.50 (1a, 1b) 13.45 (1c)

wtorek 7.30 (5a)

środa 7.30 (5b)

czwartek 7.30 (4)

11.50 (3)

Agata Sosnowska

Akademia Małego Europejczyka (rozwijanie kompetencji kluczowych)

3a

wtorek 9.50 - 10.35

Agnieszka Ossowska

koło językowe - język francuski

klasa 3a

piątek 8.00 - 8.50

Agnieszka Ossowska

koło językowe - język francuski

klasa 5b

środa 9.40 - 10.35

Agnieszka Ossowska

koło językowe - język francuski

klasa 6a

12.50 - 13.35

Bogumiła Cempa

koło językowe - niemiecki dla maluchów

1-3

czwartek 12.50 - 13.30

Liliana Wanta

planszówkomania

1c

środa 14.00 - 15.00

Małgorzata Muchowska

koło matematyczne

4b

poniedziałek 8.00 - 8.45

Olga Labudda

przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty

8a

wtorek 14.40 - 15.30

Olga Labudda

koło matematyczne

5a

środa 9.50 - 10.35

Agnieszka Ossowska

koło językowe - język francuski (przygotowanie uczniów do egzaminu delf)

Klasa 8a

czwartek 7.20 - 8.00

Lucyna Lewandowska

kółko przyrodnicze

kl. 4a, 4c

kl. 4a czwartek - 7. lekcja

kl.4c czwartek - 6. lekcja

Ewa Kurasz

zajęcia korekcyjno- kompensacyjne

8a

czwartek 13.35 - 14.35

piątek 13.35 - 14.35

Ewa Kurasz

język polski dla obcokrajowców

klasy 1

wtorek 11.50 - 13.35

czwartek 11.30 - 13.00

piątek 9.40 - 11.40

Ewa Kurasz

rewalidacja

P.W.

J. K.

czwartek 14.35 - 16.35

piątek 11.50 - 13.50

Godlewska Gražyna

podstawy szycia i haftu

"MasterChef" szkolny

 

czwartek 13.00 - 15.00

Karolina Szmytkowska-Michałek

"Czytamy z sercem" - promocja literatury i czytelnictwa

3a

czwartek - 6. lekcja

Krzysztof Niedźwiedź

koło turystyczne

 

weekendy po ogłoszeniu

Krzysztof Niedźwiedź

SKS (1-3)

 

siatkówka (4-8)

 

środa 14.00

piątek 14.00

środa 15.00

Joanna Kałwak

koło matematyczno-przyrodnicze

3b

środa 9.50 -10.35

Paulina Matys

"Mały artysta"

1b

świetlica

Anna Krasicka

"Młode talenty"

2b

świetlica

Anna Rekowska

kółko teatralne

1-3

czwartek 8. lekcja

Magda Necel

egzamin ósmoklasisty

8a

czwartek 13.45 - 14.30

 

Data dodania: 2021-04-21 17:26:44
Data edycji: 2022-09-20 13:36:05
Ilość wyświetleń: 1373

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Zobacz

Nasi Partnerzy

Motto
naszej
szkoły

Dziecko chce i potrafi się samodzielnie uczyć, jeżeli tylko stworzy się mu warunki sprzyjające rozwojowi

Celestyn Freinet
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej