Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Dzień Laureata. Sukcesy uczniów SP 51 w roku szkolnym 2023/2024

Dzień Laureata. Sukcesy uczniów SP 51 w roku szkolnym 2023/2024

17.06.2024 r. świętowaliśmy w szkole „Dzień Laureata”.

Uczniowie, którzy w tym roku szkolnym brali udział w ogólnopolskich konkurach, otrzymali dziś dyplomy i nagrody.


Uczennice z klasy 3b, kwartet w składzie: Martyna Piechocka, Weronika Zawadzka, Alicja Skucińska i Alicja Urbaniak rozpoczęły uroczystość piosenką „Marynarskie Szanty”, którą prezentowały na III Festiwalu Piosenki Żeglarskiej „Szanty na Wzgórzu” i wyśpiewały I miejsce.

 

Marta Szymiec (3a) – tytuł Laureatki Wielkiego Maratonu Czytelniczego 2023/2024 i prawo do dodatkowych 3 punktów w postępowaniu rekrutacyjnym do szkół ponadpodstawowych.

 

Weronika Zawadzka (3b) – II miejsce w VI regionalnym Konkursie Piosenki Francuskiej. 

 

Janek Manaterski (3b), Marysia Ziętarska (3b), Illes Leo (3b) – I miejsce w Polsce w konkursie fotograficznym „Bleu, Blance, Rouge”.

 

Illes Leo (3b) – II miejsce w regionalnym konkursie „Zuch” z języka angielskiego. 

 

Alicja Skucińska (3b) – wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie muzyczno-recytatorskim. 

 

Jakub Koleśnik (2b) i Zofia Meissner (3a) –  wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych „Świetlik”.

 

Światowy dzień tabliczki mnożenia:

 

Tymon Harackiewicz (2c) „Mistrz klas 1-3”

 

Światowe dni origami:

 

Specjalne podziękowanie dla uczennic i uczniów klasy 2c 

 

Europejski dzień wynalazcy:

 

Jerzy Gołębiowski I miejsce

Mateusz Liberski II miejsce  

 

Święto matematyki:

 

Tymon Harackiewicz (2c) „Mistrzostwa w sudoku”

 

Dekoracja drzwi „Co możemy dzięki matematyce? – wyróżnienia dla klas 2a i 2c

 

Kangur matematyczny 2024:

 

Jakub Koleśnik (2b) – wynik bardzo dobry

Tymon Harackiewicz (2c) – wyróżnienie

Paweł Mścichowski (2b) – wyróżnienie

Ignacy Marynowski (2b) – wyróżnienie

 

Odbyło się również rozdanie nagród za kampanię „Rowerowy maj”:

Najwięcej punktów zdobyła klasa II a oraz następujący uczniowie:

 

Klasa 2a - Adam Dworakowski, Sofia Levchuk, Miroslau Dzehtsiarou,

Klasa 2c – Jan Kandzia, Emilia Borowska, Yakiv Kravchenko,

Klasa 1b – Aleksander Bogdański, Anna Dworakowska, Wojciech Kandzia, 

Klasa 1a – Pola Baczewska, Antoni Badeński, Feliks Bodziński,

Klasa 3a – Julia Olszewska, Roman Panov, Marta Szymiec,

Klasa 2b – Vincent Nagórski, Bruno Bychawski, Zuzanna Filipska,

Klasa 3b – Myroslav Kushnir, Jan Manasterki, Aleksandra Winkel.

 

W klasach 4-8

 

Barbara Naumowicz (6b) i Helena Kamińska (6b) – Międzynarodowy Egzamin Delf z języka francuskiego. 

 

Monika Staniewska (7b) – I miejsce w Polsce w konkursie fotograficznym "Bleu,Blance, Rouge".

 

Antoni Puża (4b) – wynik dobry w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „Fox”. 

 

Lena Hordyj (7b) – Wojewódzki Konkurs Recytatorski „Zaduszki Literackie”. 

 

Matylda Janasiewicz (5a) – tytuł Laureatki Wielkiego Maratonu Czytelniczego 2023/2024 i prawo do 3 dodatkowych punktów w postępowaniu rekrutacyjnym do szkół ponadpodstawowych.

 

Monika Staniewska (7a) – Konkurs Literacki „Wiatr od morza”.

 

Joanna Osiecka (7a) – Ogólnopolski konkurs promujący zdrowy styl życia z MZ i MEN.

 

Tymon Piwowarczyk (6b) – Konkurs literacki „Wiatr od morza”.

 

Światowy dzień tabliczki mnożenia:

 

Ania Turbaievska (7a) – „Mistrz klas 6-8”.

 

Światowe dni origami:

 

Kacper Asztemborski (5a) – I miejsce „Super żuraw”,

Jagoda Waligóra (5b) – wyróżnienia „Super żuraw”,

Hania Wilkopeć (5a) – wyróżnienia „Super żuraw”.

 

Europejski dzień wynalazcy

Jagoda Waligóra (5b) – wyróżnienie „Czterofunkcyjny stół”.

 

„Święto matematyki”:

 

Tosia Malska (6b) – wyróżnienie, 

Basia Naumowicz (6b) – wyróżnienie, 

Igor Lewiński (5b) – wyróżnienie. 

 

Kangur matematyczny 2024:

 

Tymek Dołęgowski (5b) – wyróżnienie.

 

Mistrzostwa matematyczne:

 

Lena Hordyj (7a).

Ania Turbaievska (7a).

 

Uczniowie, którzy zdobyli najwięcej punktów w kampanii „Rowerowy maj”:

 

Klasa 5b – Konrad Filipski, Igor Lewiński, Jan Sapiego,

Klasa 4a – Klara Gorajek, Rita Gorajek,

Klasa 5a – Maciej Brzeski, Zahar Khoma, Wiktor Panov, 

Klasa 4a – Filip Pozański, Sebastian Mazur, 

Klasa 6b – Kacper Czypul.

 

Data dodania: 2024-06-18 17:13:38
Data edycji: 2024-06-18 20:46:32
Ilość wyświetleń: 149

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Zobacz

Nasi Partnerzy

Motto
naszej
szkoły

Dziecko chce i potrafi się samodzielnie uczyć, jeżeli tylko stworzy się mu warunki sprzyjające rozwojowi

Celestyn Freinet
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej