Czcionka:

Kontrast:

Elwira Kushchewa laureatką konkursu

4.04.2022

Zakończył się pierwszy etap 8. edycji konkursu „Gdynia malowana kwiatami 2022”, w którym komisja zebrana w Wydziale Ogrodnika Miasta Gdyni nagrodziła i wyróżniła prace dzieci z klas I – III.

Jako że Gdynia to "miasto z morza i marzeń", dzieci tworząc różnymi technikami projekty kwietników na 8. edycję konkursu, marzyły najczęściej o morzu, plaży, morskich zwierzętach i marynistycznych widokach.

I Miejsce i Nagrodę Główną, czyli między innymi realizację projektu w formie sezonowego kwietnika przed Urzędem Miasta Gdyni przy Alei Piłsudskiego, przyznano: Joannie Puchale, Zuzannie Witkowskiej i Franciszce Warchoł z klasy 2b ze Szkoły Podstawowej Jezuitów w Gdyni za wykonanie pracy plastycznej pt.: „Foczka Gdyńcia”. Komisja doceniła dziecięcą wrażliwość, pozytywny przekaz i prostotę projektu możliwego do wykonania w terenie.

II Miejsce przyznano: Elwirze Kushchewa z klasy 3a ze Szkoły Podstawowej nr 51 w Gdyni za wykonanie pracy plastycznej pt.: „Ryby na dnie morza”. Komisja nagrodziła pracę za pomysł, umiejętne zastosowanie kolorów i ciekawą grafikę.

III Miejsce przyznano: Jaśminie Chilewskiej z klasy 3d ze Szkoły Podstawowej nr 42 w Gdyni za wykonanie pracy plastycznej pt.: „Zachód słońca”. Członków Komisji ujęło projektowe podejście i wykorzystanie kwiatów jako materiału do stworzenia rysunku.

Data dodania: 2022-04-04 09:17:55
Data edycji: 2022-04-04 09:54:25

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!

naszej
szkoły

Dziecko chce i potrafi się samodzielnie uczyć, jeżeli tylko stworzy się mu warunki sprzyjające rozwojowi

Celestyn Freinet