Za nami premiera spektaklu „6c i pierwszy dzień szkoły” w wykonaniu naszego kółka teatralnego „Magia Teatru”.
Młodzi aktorzy spisali się na medal! Ogromne brawa należą się również pani Ani, która z wielką pasją prowadzi nasze kółko w ramach zajęć świetlicowych. To dzięki jej wsparciu i zaangażowaniu młodzież mogła rozwinąć swoje skrzydła i zachwycić publiczność.
Gratulacje dla całej obsady i opiekunki za ten wspaniały, pełen emocji występ!