Świętujemy jubileusz „Szkoły na Kamiennej Górze”

21.10.2022

Dyrekcja, Rada Pedagogiczna, Samorząd Uczniowski, Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 51 wraz z Radą Dzielnicy Kamienna Góra, serdecznie zapraszają 26 listopada 2022 r. (sobota), w godz. 10.00 - 14.00, na obchody 60-lecia działalności „Szkoły na Kamiennej Górze”, w której od powstania w 1961 roku działały: Szkoła Podstawowa nr 27, Zespół Szkół nr 8, Gimnazjum nr 11, a od 2017 r. – działa Szkoła Podstawowa nr 51.

W programie obchodów: część oficjalna, program artystyczny w wykonaniu uczniów, okolicznościowe wystawy, prezentacja dorobku oraz spotkanie towarzyskie.

Serdecznie zapraszamy absolwentów, byłych pracowników, rodziców oraz sympatyków naszej szkoły!

Osoby, które zechcą wziąć udział w obchodach jubileuszu szkoły, proszone są o potwierdzenie udziału telefonicznie (58) 621 72 24, do 20 listopada 2022 r.

Zapraszamy!

Data dodania: 2022-10-21 16:30:13