22.04.2022

Uczniowie klasy 2 b obchodzili Dzień Ziemi, którego celem jest promowanie postaw proekologicznych. Drugoklasiści utworzyli kodeks ekologa, wykonali prace plastyczne pt. ,,Ziemia naszym wspólnym domem", ułożyli hasła promujące dbanie o środowisko oraz uczyli się piosenki ,,Ziemia to wyspa zielona". Dzieci z dużym zaangażowaniem brały udział w zajęciach i wzbogaciły swoją wiedzę na temat naszej planety.

Uczniowie klasy 2b wcześniej już przygotowali swoje stroje z recyklingu. Z okazji święta naszej planety i jej środowiska naturalnego, zaprezentowali swoje oryginalne i pomysłowe ekostylizacje. Dzieci z 2b pod tegorocznym hasłem przewodnim Światowego Dnia Ziemi 2022 – „Inwestujemy w naszą planetę” -  podpisały się obiema rękami.

Data dodania: 2022-04-22 15:29:04
Data edycji: 2022-04-23 15:24:51