Oferta warsztatów artystycznych

Szanowni Państwo!

Organizujemy i prowadzimy mobilne, nieszablonowe warsztaty rzemieślnicze, warsztaty hobbystyczne w duchu zero waste oraz slow life.

Wierzymy, że kontakt ze sztuką wpływa nie tylko na rozwój kreatywności oraz manualnych umiejętności uczniów, ale pomaga również w kształtowaniu wielu kompetencji miękkich, takich jak spostrzegawczość, myślenie krytyczne, komunikacja. Daje dzieciom poczucie sprawczości oraz sprzyja integracji klasy.

Wszystkie przedstawione propozycje mogą być realizowane w powiązaniu z podstawą programową.

Są takie wyjątkowe dni w roku, w którym wiele dzieci wyraża swoją miłość za pomocą własnoręcznie zrobionego przez siebie upominku. To Dzień Mamy, Taty.

Podczas naszych warsztatów dzieci dobrze spędzą czas, a także stworzą piękne prace, które później staną się niezwykłym podarunkiem dla bliskiej im osoby.

Co możemy zaproponować:

POCZTÓWKI - warsztaty drukowania roślinami

TORBY EKOLOGICZNE - warsztaty drukowania na torbach

OSIBANA - kompozycja. z suszonych roślin

ZIELNIK/ NOTES - warsztaty introligatorskie

Warsztaty adresujemy do grup przedszkolnych, uczniów szkół podstawowych i średnich.

Warsztaty prowadzimy w siedzibie przedszkola lub szkoły. Zapraszamy do zapoznania się z opisem oraz cennikiem warsztatów, które znajdą Państwo w załączniku.

Jeśli zależy Państwu na konkretnym warsztacie, którego nie ma w ofercie, zachęcamy do kontaktu.

Z wyrazami szacunku.

Iwona Skarzyńska