Program doradztwa zawodowego dla uczniów klas 7 i 8

9.03.2023

Dzień dobry,

ruszyła kolejna edycja projektu  „Na fali dobrych wyborów zawodowo-edukacyjnych” - program doradztwa zawodowego dla ucznia, który obejmuje spotkanie indywidualne z doradcą zawodowym. W związku z tym, w imieniu Pana B. Bartoszewicza, proszę o rozesłanie poniższej informacji do uczniów klas VII i VII oraz ich rodziców za pośrednictwem dziennika elektronicznego LIBRUS:

Ruszyły zapisy na bezpłatne konsultacje indywidualne z doradcami zawodowymi, którzy wesprą uczniów klas VII i VIII w podejmowaniu mądrych wyborów edukacyjnych i zawodowych. Wszystko to w ramach projektu „Na fali dobrych wyborów zawodowo-edukacyjnych”, która powraca do Gdyni z trzecią edycją. To program doradztwa dla ucznia  -

spotkanie indywidualne z doradcą zawodowym. Podczas konsultacji będzie można m.in. dokonać badania predyspozycji zawodowych, zdiagnozować zainteresowania ucznia, jego mocne strony oraz potencjał edukacyjno-zawodowy. Doradca przekaże również informacje o ofercie kształcenia w szkołach programowo wyższych, wesprze ucznia w projektowaniu własnych rozwiązań edukacyjnych i zawodowych.

Aby wziąć udział w konsultacjach wystarczy wypełnić i wysłać formularz dostępny na stronie interenetowej https://forms.gle/7VtaQLXhYyqicdoS6 [1] i poczekać na wiadomość od doradcy zawodowego. Termin i miejsce każdego spotkania są ustalane indywidualnie między uczniem i doradcą, aby zapewnić dogodne dla wszystkich warunki spotkania. Na konsultacje można zapisywać się do 30 maja 2023 r. lub wyczerpania limitu miejsc. Doradcy zawodowi są doświadczonymi praktykami, którzy od wielu lat pomagają uczniom na wszystkich etapach edukacji dokonywać wyborów dotyczących nie tylko kolejnej szkoły, ale też planowanej ścieżki zawodowej. Doskonale znają lokalne środowiska, dzięki czemu potrafią przeprowadzić doradztwo konkretnie w odniesieniu do gdyńskich - czy też szerzej trójmiejskich - szkół, uczelni i zakładów pracy.

Data dodania: 2023-03-09 13:34:19
Data edycji: 2023-03-09 13:36:22